ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

21 лист. 2019
Відповідно до плану роботи на рік у нашому закладі відбувся День відкритих дверей «Партнерство і взаємодія», коли батьки мали змогу більш детально знайомитись з роботою всіх служб закладу.

Відповідно до плану заходів у цей день батьки були присутні на колективному перегляді занять «Новітнє заняття у сучасному ЗДО». Вихователі всіх груп продемонстрували свою педагогічну майстерність, під час занять задіяли мультимедійне обладнання, ноутбук, використали новітні технології  і методи навчання і розвитку дітей; квест технологія, мнемотаблиці, коректурні таблиці та ін. Всі заняття носили ігровий характер, були інтегрованими і особистісно орієнтованими. Так як у нашому закладі дві групи є інклюзивними, то головним нашим  досягненням вважаємо те, що діти з особливими освітніми потребами беруть участь у освітньому процесі разом з усіма дітьми.